top of page
Пошук

Карантин: режим економії

  • nnviknatasha
  • 5 лип. 2020 р.
  • Читати 1 хв

Ми всі розуміємо, що ситуація з коронавірусом негативно вплинула на добробут пересічних громадян України.

Ми трохи заглибилися у це питання і з’ясували, що серед українців, які оцінюють свій дохід як середній, 90% вимушені так чи інакше заощаджувати.

Згідно нашого опитування, українці частіше заощаджують на актуальній в літку відпустці (65%); на доставці їжі із закладів харчування (58%) та на відвідуванні закладів (53%) – карантинний тренд «готую їжу вдома» все ще актуальний. Крім того, 54% скорочують витрати на одяг / взуття і такий же відсоток обмежує свої поїздки на таксі.

Найменше економлять на дитячих товарах (17%), чотирилапих друзях (10%), на продуктах харчування та на ліках (8% та 7% відповідно).


Ми також довідалися, що вимушена ізоляція навчила українців більше цінувати прості речі і більше звертати увагу на раціоналізацію свого сімейного бюджету.

Одразу після пом'якшення карантину українці заповнили дефіцит в простих та буденних речах, які не коштували великих витрат. Багато після карантинних активностей були пов'язані з природою: пішли подихати свіжим повітрям самі (63%); провели час в парку з сім’єю (42%) та на шашликах з друзями (37%). А 32% українців провели час на природі з користю – поїхали на город, готувати зимові запаси.

Порадували себе походом в перукарню, щоб навести красу 50%, а ще 33% дозволили собі насолодились смачною кавою в улюбленій кав'ярні.

Звісно, відсутність живого спілкування стало карантинним болем, тому 35% в першу чергу прагнули просто обійняти рідних, з якими не бачились, та 34% поїхали відвідати своїх батьків / дітей, з якими не проживають разом.


 
 
 

ความคิดเห็น


©2025 Intelconn

bottom of page